Moduły bootstrap

"Jak cię widzą, tak cię piszą"

Strona bootstrapZ pewnością większość osób spotkała się z takim powiedzeniem ... ale jak, to odnieść do internetu, a w szczególności SEO, (mikro)serwisów i pozycjonowania?

Przecież Google nie ocenia stron po wyglądzie !? I tutaj można puścić wodzę fantazji, bo tak naprawdę, to algorytmy Google są coraz bardziej zaawansowane i jak dokładnie działają zna, to tylko wysokiego szczebla personel Google.

Jadnak już struktura kodu "coś mówi" o zawartości, gdyż współczesna strona www raczej nie składa się z wielkiego bloku tekstu, ale jest wzbogacona o wszelkiego rodzaju elementy wizualne i formatowanie kodu html. I zalecane jest by była responsywna.

Poza tym strony współcześnie wyglądające i estetyczne (mikro)serwisy, wizytówki firm, produktów itd .... z przeznaczeniem na zaplecze mają większą szansę uniknąć zgłoszenia - wysłania spam raportu, a  w wypadku zgłoszenia przez "kontrolerów" nie zostać jako takowe zakwalifikowane!

Choć są podzielone zdania na temat responsywności stron i ich "doceniania" przez Google testy pokazały, że tego typu strony "dobrze się indeksują", więc kolokwialnie mówiąc-pisząc "coś jest na rzeczy".

Zawarta pula modułów bootstrap

Moduły bootstrap są dostępne dla stron typu advenced, gdyż tylko w takich szablonach można je osadzić wykorzystując w kompozycji:

  • Strony głównej Index
  • Podstron głównych
  • Podstron produktowych
  • I innych specjalnego przeznaczenia

Wykorzystując moduły, których lista znajduje się w prawnym menu można w prosty i szybki sposób wygenerować atrakcyjną wizualnie stronę - cały serwis www.

Różne wersje (mikro)serwisów przedstawiliśmy w ramach nagrań i wstępnym demo:

Wczytano: 0.01921 sek